(0) |
| Бренд | TP-Link |
Особливості:
2K 5 Мп у режимі Live View
Завжди знайте, що відбувається перед вашими дверима з додатком Tapo. Завдяки датчику starlight та роздільній здатності 2K 5 Мп ви можете зафіксувати всі дрібні деталі навіть в умовах слабкого освітлення.

Кольорове нічне бачення
Завдяки вбудованому прожектору та датчику starlight Tapo D230S1 розкриває високоякісні деталі та кольори вночі.
Вид з голови до п'ят
Завдяки надширокому куту огляду камери (діагональ 160°) режим перегляду в реальному часі 4:3 гарантує, що користувачі можуть перевіряти відвідувачів з голови до ніг на відстані до 1 м, що показує більше вертикальних деталей, ніж інші дверні дзвінки в форматі 16:9.
Гнучке розміщення
Різні варіанти клинів дають користувачам можливість зробити дверний дзвінок з найбільш зручним сценарієм розміщення. Користувачі також можуть використовувати ці клини для налаштування огляду.
Довший час автономної роботи
Акумуляторна та знімна батарея з протоколом низького енергоспоживання подовжує термін використання.
Виявлення людей і транспортних засобів
Потужний Шl ідентифікує людей або транспортні засоби, сповіщаючи користувачів за допомогою відфільтрованих сповіщень.
Кілька способів відповідей
За допомогою двостороннього аудіозв'язку або записаної швидкої відповіді зв'яжіться безпосередньо зі своїми відвідувачами через додаток Tapo.
Мелодії дзвінка
Вибирайте з безлічі мелодій дзвінка, щоб отримувати сповіщення негайно, коли ви вдома.
Гнучкий вибір сховища
Зберігайте записані відео на встановлену на хабі карту microSD (до 512 ГБ) або за допомогою хмарного сховища Tapo Care.
Протиугінна сигналізація
Отримуйте сповіщення, коли хтось намагається зняти дверний дзвінок за допомогою функції протиугінної сигналізації.
| Тип | відеодомофон |
| Додаткові функції | потокове відео - 2K 5Мп, керування через локальний доступ, додаток на Android, додаток на iOS, віддалений доступ, двостороннє аудіо |
| Пам'ять | Слот для карти пам'яті об'ємом до 512 ГБ |
| Матриця | 1/2.7 |
| Особливості | можливістю підключення до Wi-Fi, нічне бачення, ступінь захисту IP64 |
| Живлення | ~100-240 В |
| Робоча температура повітря від | -20 °C |
| Робоча температура повітря до | 45 °C |
| Допустима вологість повітря | 10-90% |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Висота | 146 мм, 71.45 мм |
| Ширина | 54.5 мм, 71.45 мм |
| Глибина | 35.5 мм, 31.25 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Розумний датчик руху Tapo T100 868Mhz / 922MHz 120* 718 грн.
Контролер для розумного будинку TP-Link Tapo S200D 880 грн.
TP-Link IP-Камера Tapo C510W 3MP N300 зовнішня поворотна 2 323 грн.
TP-Link IP-Камера TP-LINK Tapo TC60 FHD N300 microSD motion detection 1 005 грн.
TP-Link Розумний контактний датчик Tapo T110 868Mhz / 922MHz 655 грн.