(0) |
Сантехнічна продукція від Deante змушує по-новому поглянути на навколишні предмети в побуті, і звичайна кухонна мийка трансформується в невід'ємну частину нашого кухонного інтер'єру!
Представлена тут прямокутна, врізна, гранітна кухонна мийка Leda має габаритні розміри 67 х 44 х 16.4 см, та комплектується сифоном. Модель оснащується крилом.
Відмінна якість та дизайн миття дозволять задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому будинку!
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Додаткові характеристики | Ударопрочность Выносливость на высокую температуру, обесцвечивание, термический удар Гидрофобные свойства отталкивают молекулы воды |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Накладна Урізна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 67 х 44 х 16.4 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 36 х 38 х 15.2 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Поверхня | Матова |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.