(0) |
(0) |
Класична мийка з чудовою функційністю.
Яку мийку вибрати, залежить від звичок у їжі та приготуванні, від кількості членів сім'ї та інших індивідуальних чинників, так само, як і від уподобань людини. Форма, матеріал, колір, кількість і розташування чаш має бути добре продуманим, щоб створити відповідний мийний центр.
Franke знає, який вигляд має мати чудова мийка. Фахівці з розробки дизайну працюють спільно з досвідченими конструкторами для досягнення ідеальних результатів. Форми та лінії мийок професійно втілені в найкращих матеріалах — неіржавкій сталі та фраграніті. У кожному фрагменті продукції
Franke гармонійно поєднуються ергономічність і функціональність.
Зверніть увагу, у відео продемонстровано, якими очисними засобами можна обробляти поверхню мийки:
| Комплектация | Вентиль 3 1/2" Сифон |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 97 х 50 х 20 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 45 х 42 х 20 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.