(0) |
Впродовж 24 років Elleci вдається досконало досягати того, що завжди виражалося в технологічних і ключових моментах в усі часи — інновації.
Компанія представляє італійську якість у сегменті кухонних мийок, поєднуючи традиції та інновації в бездоганному стилі, створеному в Італії. Починаючи від проектування матеріалів і виробів, і на всіх етапах виробничого процесу результатом є широкий вибір кольорів матеріалів, аксесуарів, комбінацій усіх напрямів, вироблених в Італії.
Завдяки відповідальному підходу та високоякісному виготовленню продуктів із природних матеріалів, Elleci стала абсолютним експертом в галузі мийок із широким асортиментом колірної гами для Вашої кухні.
Колекція Quadra 102 — це практичні мийки. Поєднання сучасного дизайну й багатофункціональності. Три намічені отвори призначені для змішувача й інших аксесуарів. Ця модель встановлюється під стільницю. Особливістю таких мийок є матеріал від виробника Granitek. Це композитний матеріал, отриманий унаслідок змішування гранітної крихти й акрилової смоли. Частинки природного граніту проходять керамізацію, а завдяки високотемпературному випалюванню вся суміш рівномірно забарвлюється. Такий матеріал неймовірно міцний, стійкий до механічних пошкоджень і високих температур, має антибактеріальний захист і не блякне згодом. Усі складники екологічно безпечні та сертифіковані.
| Комплектация | Мийка Сифон Кріпильні елементи Інструкція з монтажу Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Додаткові характеристики | Матеріал GRANITEK: 80% натуральний граніт, 20% акрилова смола Мийки GRANITEK зберігають візуальний ефект натурального каменю З переливним отвором Опір до ударів Опір до перепадів температури Опір високим температурам Найкращий різновид мийки, особливо з внутрішньої сторони |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип встановлення | Під стільницю |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 44 х 44 х 20 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 40 х 40 x 20 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Поверхня | Матова |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.