(0) |
Врізна, прямокутна кухонна мийка Q 105 Under Top Bianco Antico 62 від італійської компанії Elleci виготовлена з граніту, має габаритні розміри 54 х 44 х 22 см, й оснащується однією чашею.
| Комплектация | Мийка Сифон Кріпильні елементи Інструкція по монтажу Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 54 х 44 х 22 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 50 x 40 x 22 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.