(0) |
Дизайнерська мийка Under 600 від Interline — підкреслює бездоганність вашої кухні. Займаючи мінімум місця на кухні, мийка залишається місткою для великого обсягу посуду. Мийка призначена для тих, хто цінує мінімалізм в інтер'єрі.
Композитні мийки від Interline виготовлені з матеріалу QTEK — надміцного з'єднання з 80% кварцового піску, 20% акрилу та барвників. Такий матеріал утричі міцніший, ніж натуральний граніт, а всі компоненти матеріалу екологічно безпечні та сертифіковані.
Поверхня таких мийок стійка до забруднень через те, що немає пор.
Переваги матеріалів QTEK:
| Комплектация | Мийка Сифон Кошиковий вентиль 3 1/2" Ущільнювальна стрічка Фіксувальні затискачі |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Граніт (QTEK) З переливним отвором Під врізний змішувач, який стоїть окремо, або настінний змішувач* * - Змішувач купується окремо |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип встановлення | Під стільницю |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 54 х 44 х 22 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 50 х 40 х 21 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Поверхня | Матова |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.