(0) |
(0) |
Кухонна мийка серії Sirius 2.0 від компанії Franke виготовлена з інноваційного матеріалу — тектонайту, має неперевершені властивості, чудовий зовнішній вигляд і конкурентну ціну. Найкраще пропонування на ринку у своєму ціновому сегменті.
| Комплектация | Мийка Вентиль-ексцентрик 3 1/2" з поворотною ручкою Сифон Кріплення |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Додаткові характеристики | З переливним отвором |
| Країна-виробник товару | Словаччина |
| Тип встановлення | Урізна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 78 х 50 х 22 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 35 x 43.2 x 20 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.