(0) |
Тектонайт — матеріал третього покоління
Базою для створення мийок із тектонайту є кварцовий матеріал дуже високої якості. Для збільшення еластичності та стійкості до пошкоджень, цей матеріал був посилений високоякісними поліестерами. Мийки з тектонайту виробляють способом пресування під тиском 600 тонн і за температури 160 °C.
Перед початком пресування пристрій, який надає мийці форми, покривають пофарбованими мікрочастинками кварцу. У процесі формування мікрочастинки покривають поверхню мийки та потрапляють у її структуру, надаючи їй кольору та збільшуючи водночас її стійкість до подряпин.
Довготривала краса
Тектонайт гарантує, що колір мийки не зміниться з плином часу. Цей міцний і легкий у догляді матеріал годиться для щоденного використання.
Матеріал третього покоління
Новітній матеріал PiMC забезпечує захисне покриття мийки, завдяки чому вона набуває своїх унікальних властивостей.
Ексклюзивна текстура
Тектонайт легко обробляється, що дає змогу виготовляти мийки найскладніших форм і конфігурацій. Крім того, він чудово відштовхує воду та забруднення.
Гарний і міцний
Поверхня мийки з тектонайту дуже міцна та приваблива. Матеріал тектонайт стійкий до подряпин і тріщин. Легко очищається, повністю зберігаючи колір.
Третє покоління покриттів
Нове покриття створює захисний шар, який надає матеріалу колір і міцність.
Дуже висока стійкість до зношування
Завдяки частинкам скла, які використовуються в покритті. Нова технологія виробництва покриття демонструє більший опір, ніж інші товари в цьому сегменті.
Стійкість до ударів і механічних впливів
Тектонайт годиться для щоденного використання в кухні. Тести підтверджують, що мийка з цього матеріалу навіть із самого краю, витримує удар вагою 6 кг.
Витримує температуру до 300 °C
Подібно до дек духовки, які витримують температуру приблизно до 230 °C, тектонайт не схильний до дії барвників. Навіть після 24-годинного впливу барвника, на поверхні мийки не залишається жодних слідів.
Ефект відштовхування води
Створюється завдяки практичній структурі, яка захищає поверхню від будь-яких барвників. Ця структура робить поверхню мийки дуже гігієнічною та легкою в догляді.
Захист від ультрафіолетового випромінювання
Мийка ніколи не втратить свого оригінального кольору.
Дуже легкий і міцний матеріал
Це полегшує транспортування й монтаж мийки.
| Комплектация | Мийка Вентиль-ексцентрик 3.5" Сифон Набір кріплень Коробка |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Додаткові характеристики | Ця модель має 2 отвори під змішувач і поворотну ручку ексцентрика діаметром 35 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 78 х 50 х 20 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 35 x 43 x 18 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.