(0) |
Класична мийка з чудовою функціональністю.
Яку мийку вибере покупець залежить від звичок в їжі і приготуванні, від кількості членів сім'ї та інших індивідуальних факторів, так само як і від уподобань людини. Форма, матеріал, колір, кількість і розташування чаш повинні бути добре продумані, щоб створити відповідний мийний центр. Franke знає, як повинна виглядати чудова мийка. Фахівці з розробки дизайну працюють спільно з досвідченими конструкторами для досягнення ідеальних результатів. Форми і лінії мийок професійно втілені в кращих матеріалах — нержавіючої сталі і фраграните. У кожному фрагменті продукції Franke гармонійно поєднуються ергономічність і функціональність.
Fragranite DuraKleen Plus-це друге покоління матеріалу з істинним характером каменю і з ще більш переконливим неперевершеною якістю. Вибір сировини для виробництва мийок з граніту – завдання першорядної важливості. У виробництві Fragranite DuraKleen Plus застосовується тільки самий високоякісний матеріал без домішок з Єдиного кар'єру в Німеччині, що забезпечує бездоганну якість природної сировини.
Застосування дорогої технології пігментації граніту, а не акрилової смоли, в печах випалу при температурі 600°C гарантує стабільність кольору мийок з Fragranite DuraKleen Plus протягом десятиліть.
Причиною використання граніту є його твердість. Гранітна крихта є четвертим мінералом у світі за твердістю після алмазу, рубіну і топазу. Це надає мийкам з фраграніта найкращі серед відомих матеріалів якості по стійкості до подряпин. Їх неможливо, наприклад, подряпати виробами з металів.
Fragranite DuraKleen Plus-оптимальний композиційний матеріал, що складається з 80% гранітної крихти і 20% акрилової смоли.
Матеріал Fragranite DuraKleen Plus пропонується у восьми привабливих кольорах, які чудово поєднуються з кольорами змішувачів Franke.
Врізні мийки використовують найпоширеніший метод установки. Мийка зверху встановлюється в попередньо підготовлений виріз в стільниці.
Зверніть увагу в відео продемонстровано, якими миючими засобами можна обробляти поверхню мийки:
| Комплектация | Кухонна мийка 3 1/2 " вентиль Сифон Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип встановлення | Урізна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 62 x 50 x 20.5 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 35 x 42.5 x 20 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.