(0) |
Дизайн у стилі модерн, глибока чаша, елегантна простота ліній, поєднана з ідеальною функціональністю, — усе це ви знайдете в мийці Rondo від Interline.
Rondo — це накладна, кругла мийка, виготовлена з неіржавкої сталі з поверхнею "сатин", що має габаритні розміри 51 х 51 х 18 cм. Модель обладнується глибокою чашею без крила й постачається із сифоном, з отвором для встановлення змішувача* й без переливного отвору.
* — Змішувач купується окремо.
| Комплектация | Мийка Сифон Кріплення |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Сатинована поверхня |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Накладна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 51 х 51 х 18 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 40 х 40 х 18 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.