(0) |
Великий вибір змішувачів, виготовлених компанією Franke дає змогу вирішити будь-які функціональні завдання на вашій кухні.
Оптимальний варіант для кухні — одноважільний змішувач, завдяки якому можна регулювати напір і температуру води одним рухом руки, а якщо руки забруднені, то навіть ліктем. Що особливо актуально для роботи на кухні.
В середньому за день їх відкривають приблизно 90 разів. Однієї краси, зазвичай, мало. Практичність і зручність, довговічність і простота в догляді, чудовий предмет декору — ось основні критерії оцінювання якості змішувача.
Компанія Franke відповідає всім перерахованим критеріям.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж діаметром 35 мм Змінний, багаторівневий і економічний аератор Кут повороту 360° |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги 1/2" довжиною 400 мм Набір прокладок Монтажний набір Коробка Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид монтажу | Урізний |
| Габарити (ВхГ) | 26 x 17 см |
| Висота змішувача | 17 см |
| Тип виливу | Поворотний |
| Довжина виливу | 18.4 см |
| Фільтрація води | До водопроводу |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.