(0) |
Упродовж 24 років Elleci вдається досконало досягати того, що завжди виражалося в технологічних і ключових моментах в усі часи — інновації.
Компанія представляє італійську якість у сегменті кухонних мийок, поєднуючи традиції та інновації в бездоганному стилі, створеному в Італії. Починаючи від проектування матеріалів і виробів і на всіх етапах виробничого процесу, результатом є широкий вибір кольорів матеріалів, аксесуарів, комбінацій усіх напрямів, вироблених в Італії.
Завдяки відповідальному підходу та високоякісному виготовленню продуктів із природних матеріалів, Elleci стала абсолютним експертом в царині мийок із широким асортиментом колірної гами для вашої кухні.
Представлений врізний кухонний змішувач із джойстиком Chef від Elleci, виготовлений із високоякісної латуні зі стильним хромованим покриттям, і має поворотний, висувний злив із виносом 20 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Додаткові характеристики | Висувний, гнучкий вилив Бічне розташування джойстика |
| Комплект постачання | Змішувач Зєднувальні шланги довжиною 450 мм з гайкою3/8" Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Вид монтажу | Урізний |
| Габарити (ВхГ) | 45 х 20 см |
| Висота змішувача | 20 см |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8" |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
| Шланги | Завальцьовані |
| Тип виливу | Висувний |
| Довжина виливу | 20 см |
| Фільтрація води | До водопроводу |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.