(0) |
Сучасне виготовлення класичної функціональності та форми — кольору SILGRANIT
Естетика та функціональність Вашої кухні
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє надійна якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін служби.
Якість у кожній деталі
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Додаткові характеристики | Матеріал покриття - SILGRANIT Легке під'єднання Кут повороту виливу 360° Керамічний дисковий картридж Потрібний отвір під змішувач Ø 35 мм |
| Комплект постачання | гнучкі шланги довжиною 350 мм з гайкою ⅜" |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Вид монтажу | Урізний |
| Габарити (ВхГ) | 32.7 х 18.2 см |
| Висота змішувача | 18.2 см |
| Тип виливу | Поворотний |
| Довжина виливу | 18.2 см |
| Фільтрація води | До водопроводу |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.