(0) |
Телевізор з функцією Т2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість і чіткість. Операційна система WebOs завдяки простому та лаконічному інтерфейсу збере весь улюблений контент на домашній сторінці та відкриє доступ до найкращих стрімінгових сервісів та додатків, включаючи YouTube, Netflix та інші. А функція розпізнавання живого голосу та пульт указка дозволяє з легкістю керувати цим TV.
Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіями USB місткістю. USB для відтворення мультимедійного контенту. Діліться враженнями. Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера.
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Auto Power Off Jpeg /Music/Movie (with Ac3) Picture Control (brightness) User Selectable Picture Control AV Stereo Tone Control (bass/treble) |
| Енергоспоживання | ≦75 Вт/год |
| Рік випуску | 2023 |
| Комплект постачання | Телевізор Ніжки Пульт дистанційного керування з батарейками Гарантійний талон Інструкція |
| Додатково | Вбудований браузер;Таймер сну;Телетекст |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 40" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Бездротові можливості | Bluetooth;WI-Fi |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Платформа | WebOS |
| ТВ-тюнер | Цифровий Т2;Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Air Play 2;Голосовий пошук;Управління жестами;Управління за допомогою смартфона |
| Час відгуку | 6 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Тип матриці | DLED |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C;DVB-T;DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Глянсове |
| VESA | 100x100 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Контрастність | 3000:1 |
| Підтримувані відеосигнали | МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС |
| Формати | МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС, МР3, ААС, Dolby АС-3, FLAC, Vorbis , АМR-NB, АМR-WВ, LРСМ, JPG, ВМР, РNG |
| Процесор зображення | CA75*2+CA55*2 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Яскравість | 250+ кд/м2 |
| Частота WiFi | 2.4G+5G |
| Розміри з підставкою | 893 х 216 х 567 мм |
| Розміри без підставки | 893 х 69 х 510 мм |
| Вага з підставкою | 5 кг |
| Аудіосистема | Dolby Digital Plus |
| Роз'єми (порти) | Ethernet HDMI USB Антенний вхід (RF-in) Аудіовихід Mini Jack Слот розширення CI Цифровий оптичний аудіовихід |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.