(0) |
| Гарантия | 36 місяців |
| Енергоспоживання | Максимальне - 55 Вт У робочому режимі - 33 Вт У режимі очікування - 0.50 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Комплект постачання | Телевізор Підставка Пульт дистанційного керування з батарейками Гарантійний талон Інструкція |
| Призначення | Для вітальні У спальню |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 32" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Бездротові можливості | Bluetooth WI-Fi |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Платформа | Android 11.0 |
| ТВ-тюнер | Супутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Матове |
| VESA | 200x200 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Контрастність | 3000 |
| Формати | Відео: VP9, HEVC/H.265. MPEG1/ 2/ 4/ Sorenson H.263/H.263/ H.264/ VC-1/ VP8/ AVI Аудіо: MPEG1/ 2/ 4/ AC-3/ AAC-LC, FLAC, Vorbis < br />Зображення: .jpg/ .bmp/ .png/.gif |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Розміри з підставкою | 724 х 471 x 181 мм |
| Розміри без підставки | 724 х 425 x 84 мм |
| Вага з підставкою | 4 кг |
| Вага без підставки | 3.9 кг |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.