(0) |
| Гарантия | 36 місяців |
| Енергоспоживання | Максимальное - 45 Вт В рабочем режиме - 21 Вт В режиме ожидания - 0.50 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Комплект постачання | Телевизор Подставка Пульт ДУ с батарейками Гарантийный талон Инструкция |
| Призначення | Для вітальні У спальню |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 24" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Бездротові можливості | Bluetooth WI-Fi |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Платформа | Android 11.0 |
| ТВ-тюнер | Супутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 х 2 |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Матове |
| VESA | 200x100 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Контрастність | 3000 |
| Формати | Видео: MPEG1/ 2/ 4/ XVID/ H.263/ H.264/ H.265/ VC-1/ VP8/ 9/ AVC Аудио: MP3/ Dolby AC-3/ AAC, FLAC, Vorbis Изображения: .jpg/ .bmp/ .png |
| Яскравість | 200 кд/м2 |
| Розміри з підставкою | 553 х 370 x 144 мм |
| Розміри без підставки | 553 x 333 x 86 мм |
| Вага з підставкою | 2.4 кг |
| Вага без підставки | 2.3 кг |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.