(0) |
| Гарантия | * 1 рік |
| Енергоспоживання | ≦90 Вт/ч |
| Рік випуску | 2022 |
| Комплект постачання | Телевизор Ножки Пульт ДУ с батарейками Гарантийный талон Инструкция |
| Додатково | Таймер сну Телетекст |
| Призначення | Дизайнерські Для вітальні Для геймінгу Преміальні У спальню |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 43" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Бездротові можливості | Bluetooth WI-Fi |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
| Платформа | WebOS |
| ТВ-тюнер | Супутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Голосовий пошук Управління за допомогою смартфона |
| Час відгуку | 6 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Тип матриці | DLED |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Глянсове |
| VESA | 200x100 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1.5 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Контрастність | 3000:1 |
| Підтримувані відеосигнали | МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС |
| Формати | МРЕG-1, МРЕG-2, МРЕG-4, ХVІD, Н.263, Н.264, Н.265, VP6, VР8, VР9, VС-1, АVС, МР3, ААС, Dolby АС-3, FLAC, Vorbis, АМR -NB, АМR - WВ, LРСМ, JPG, ВМР, РNG |
| Процесор зображення | A55х4 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Яскравість | 250+ кд/м2 |
| Розміри з підставкою | 1030 х 105 х 630 мм |
| Вага з підставкою | 6.1 кг |
| Аудіосистема | MPEG-1,MPEG-2 (layer 1/2),GAAC, Dobly AC3, Dolby Digital Plus |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.