(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Енергоспоживання | A |
| Рік випуску | 2022 |
| Комплект постачання | Инструкция по установке, руководство по эксплуатации, гарантийный талон, энерголейба, микрофиша, пульт, 2хААА батарейки, 4хВинты |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 40" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Бездротові можливості | Bluetooth WI-Fi |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Платформа | Android TV |
| ТВ-тюнер | Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Голосовий пошук Управління за допомогою смартфона |
| Час відгуку | 9.5 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Тип матриці | MVA |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Покриття екрана | Проти відблиску |
| VESA | 200x200 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 8 ГБ |
| Контрастність | 7400:1 |
| Підтримувані відеосигнали | PAL B\G, PAL I, PAL D\K, SECAM B\G, SECAM D\K, NTSC |
| Частота WiFi | 2.4 ГГц |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Відстань між ніжками | 844.2 мм |
| Розміри з підставкою | 899 x 240 x 575 мм |
| Розміри без підставки | 900 x 65 x 525 мм |
| Вага з підставкою | 6.3 кг |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.