(0) |
Витяжка Franke FBFE XS A52 305.0665.359
Вбудована в шафу витяжка Franke FBFE XS A52 305.0665.359 сталь нержавіюча спроектована таким чином, щоб ідеально вписатися в кухонний простір, що забезпечується за рахунок тонкої рами врівень з меблями. Витяжка оснащена алюмінієвим фільтром, що підходить для миття в посудомийній машині, а система FastFix забезпечить зручну та швидку установку витяжки.
Витяжка для вбудовування в шафку з електронним керуванням та периметральним втягуванням повітря. Можливий непомітний монтаж врівень з дном шафки.
Загальні характеристики
Тип: вбудована
Серія: Серія Box
Технічні характеристики
Режим роботи: відведення повітря / рециркуляція
Продуктивність, (м³/год): до 1120
Кількість двигунів: 1
Кількість швидкостей: 3+інтенсивний режим
Тип фільтру: алюмінієвий
Тип управління: електронне
Тип освітлення: світлодіодне
Рівень шуму, (дБ) min.: 47/max. 64/int. 67
Фізичні характеристики
Висота min, (см) 32.47
Ширина, (см)52
Глибина (см)29
Діаметр відведення, (см)15
Вага (кг)7.5
Колір: нержавіюча сталь
Особливості
Кнопки з синім підсвічуванням. Монтаж нарівні з шафою, тонка рама (0.6 мм). Алюмінієвий фільтр можна мити в посудомийній машині. Система зручної та швидкої установки FastFix.
Гарантія: 2 роки
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Електронне Кнопкове |
| Додаткові характеристики | Продуктивність, (м³/год): до 1120 |
| Оснащення | З турборежимом Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/250 Вт |
| Кількість швидкостей | 3+інтенсивний режим |
| Тип освітлення | LED стрічка 1х3 Вт 3000К |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 25-30 кв.м. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Продуктивність, куб.м/год | 1120 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 60 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.