(0) |
Індукційна варильна поверхня Kaiser KCT 777 FI Індукційна склокерамічна варильна панель FREE ZONE з вільними зонами нагріву, які дозволяють розмістити на них посуд у будь-якому місці. - Індукційні котушки прямокутної форми - Кількість, форма і розмір посуду не важливі. - Повна свобода пересування посуду на нагрівальному полі - Активація зони нагріву тільки під посудом - Висока швидкість нагрівання Power нагрівання- Автоматичне відключення Safety Guard- Індикатори залишкового тепла- Електронне управління Full touch- Регулювання потужності POWER SLIDE- Блокування від дітей Функція барбекю Коли включена функція барбекю, їжа готується тривалий час (від 2 до 20 годин, залежно від розміру страви) при температурі ~ 180°C.Що дозволяє приготувати страву ніжною та смачною! Функція Теппаньякі Теппаньякі - це японський спосіб смаження їжі на спеціальному деку, який японською називається Теппаньякі. У режимі Теппаньякі посуд нагрівається приблизно до 230 ° C. Через високу температуру збільшується інтенсивність і швидкість обробки продуктів, що дозволяє їм зберігати свої корисні властивості і яскравий смак. Керамічні плити Конструкція індукційних нагрівальних елементів забезпечує потужне нагрівання та забезпечує швидкий запуск. Максимальна температура досягається максимально швидко, що призводить до економії часу та енергії. Конструкція варильної панелі не тільки вражає естетично, але й забезпечує легку та зручну очистку. Нагрівальні елементи управляються за допомогою плавного керування. По периметру поверхні елегантна фаска. Індикатор залишкового тепла Однією з переваг електричних поверхонь Kaiser є наявність індикатора залишкового тепла. Індикатор залишкового тепла забезпечує безпеку користувачів. Світлодіод горить доти, доки температура не опустилася нижче 60°C. Як це працює? Спочатку конфорка повністю нагрівається, а потім автоматично вимикається: температура знижується до заданої. Керамічна варильна поверхня зі скошеними сторонами Ця варильна панель має плоску цільну керамічну поверхню, гладку, зі злегка скошеними краями.
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 12.8 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14,5×87,5×64,5 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Об'єднані зони Розпізнавання посуду |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5,8×74,0×49,5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | 2 об'єднаних подвійних поля: 200 × 400 мм, 3,5 кВт, режим POWER – 4,3 кВт у які входять 2 нагрівальні поля: 200 x 200, 2 кВт, режим POWER – 2,6 кВт, 200 x 200 мм, 1,5 кВт, режим POWER – 2 кВт ▪ 1 нагрівальне поле: Ø 210 мм, 2 кВт, режим POWER – 2,6 кВт. |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Особливості конфорок | Барбекю |
| Дизайнерська колекція | La Perle |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 6,2 |
| Слайдер управління | Прямий |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 7,4 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 789 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6342XOK 9 695 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.
Варильна поверхня Franke FSM 654 I BK (108.0606.107) 19 292 грн.