(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 59 х 52 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Вага в упаковці | 8.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Функції | Stop&Go Індикатор залишкового тепла Захист від дітей |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.8 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 120/210 мм, потужністю 750/2200 Вт Ліва задня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права задня: діаметром 120/180 мм, потужністю 700/1700 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Оформлення крайки | Рамка за периметром |
| Максимальна потужність підключення | 6300 Вт |
| Країна-виробник товару | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Електрична духова шафа + варильна поверхня Hansa FCGS69326 16 913 грн.
Варильна поверхня електрична Whirlpool AKT 8900 BA 10 754 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux CIT61443 15 108 грн.
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT 777 FI 50 403 грн.
Варильна поверхня електрична Electrolux EHF6241FOK 7 756 грн.