(0) |
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Перехідник на шланг Шнур з вилкою Додатковий комплект форсунок на газовий балон Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 39 х 57 см |
| Ширина, см | 32 |
| Глибина, см | 52 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 29.5 х 49.5 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: потужністю 0.9 кВт, діаметром 5.5 см Задня: потужністю 2.5 кВт, діаметром 10 см |
| Кількість решіток | 1 |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 4 кВт |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 5.4 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.