(0) |
Неперевершена потужність конфорок
Газова варильна поверхня Samsung оснащена 4 конфорками загальною потужністю 8.0 кВт — найвищої в своєму класі. Це забезпечує виключно швидкий розігрів посуду і дозволяє використовувати сильний вогонь для пасерування і обсмажування продуктів. Також Ви зможете швидше закип'ятити воду і приготувати їжу. Нарешті, якщо Ви поспішаєте, то потужні конфорки заощадять Ваш час.
Зручне переміщення посуду по всій решітці
Зручна конструкція решіток газової вручений поверхні Samsung дозволяє легко і безпечно пересувати посуд. Навіть важкі каструлі і чавунні сковорідки можна переміщати з місця на місце, не піднімаючи їх. Зручні мітки на решітці дозволяють розміщувати посуд так, щоб вона виявилася в центрі конфорки для оптимального нагріву.
Легка очистка в посудомийній машині
Грати газової вручений поверхні Samsung легко підтримувати в ідеальній чистоті. Компактні розміри решіток дозволяють легко розмістити їх в посудомийній машині. Підтримувати Вашу кухню в чистоті ніколи не було так просто!
| Комплектация | Варильна газова поверхня Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 х 60 x 50.5 см |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 18.3 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.2 х 68.3 х 59.3 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3-5 х 56 x 49 см |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Приєднувальна потужність газу | 8 кВт |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.