(0) |
Автоматичне електрозапалювання
Конфорки регулюються натисканням і утримуванням поворотного перемикача, що перетворює приготування їжі на напрочуд легкий і приємний процес.
Системи безпеки
Газ-контроль — це типова система безпеки для газових панелей. Автоматично вимикає подання газу, коли полум'я згасає.
Швидке закипання
Інноваційна технологія використання чітко спрямованого полум'я дасть змогу отримати неперевершені результати ще швидше.
| Комплектация | Варильна газова поверхня Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.9х59х51 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16х66х56 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.2х56х49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 3500 Вт Ліва задня: потужністю 1750 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Права задня: потужністю 1750 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.