(0) |
Потужне нагрівання конфорки з подвійним рядом полум'я
Відчуйте повний смак улюблених страв, приготованих на потужній конфорці з подвійним рядом полум'я. Вона створює інтенсивне спрямоване тепло, ідеальне для смаження морепродуктів і приготування WOK.
Чавунні решітки
Надайте вашій кухні професійний вигляд за допомогою масивних чавунних решіток на варильній поверхні. Міцні та надійні преміальні матеріали, що не потребують складного догляду.
Зручне вбудоване запалювання
Швидкий і легкий доступ до потужного тепла без сірників або запальничок. Кожна конфорка може бути запалена поворотом ручки.
| Комплектация | Варильна поверхня Чавунні тримачі для посуду Набір для конверсії газу |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.5 х 59 х 52 см |
| Вага | 13.5 кг |
| Вага в упаковці | 14.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 х 556 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва: діаметром 80 мм, потужністю 2000 Вт Середня ближня: діаметром 65 мм, потужністю 1000 Вт Середня дальня: діаметром 80 мм, потужністю 2000 Вт Права: діаметром 128 мм, потужністю 3900 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8.9 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.