(0) |
Варильна поверхня газова BEKO HILG 64225 S має поверхню зі скла чорного кольору та чавунні решітки, за якими легко доглядати.
Автоматичний електрозапалювання спрощує використання приладу. Газ-контроль забезпечує безпеку.
| Комплектация | Поверхня газова Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 4.6 x 58.5 x 52.4 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 15.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 67 x 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 56 x 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня права: потужністю 1000 Вт Передня ліва: потужністю 1750 Вт Задня права: потужністю 1750 Вт Задня ліва: потужністю 2900 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.