(0) |
Газова поверхня для готування VENTOLUX HG430-B3 S (WH)
Модель HG430-B3 S (WH) виробника VENTOLUX - це поєднання багатофункціональності та стилю. Виконана в сучасному дизайні, поверхня для готування відмінно доповнить будь-який кухонний інтер'єр у темних кольорах та модерному стилі.
Безпека
При виборі газової поверхні варто враховувати безліч моментів, і один з найважливіших — безпека. Ця модель обладнана функцією «газ-контроль», тому, якщо раптом станеться згасання полум'я в конфорці, подача газу автоматично припиняється. Ця система безпеки запобігає витоку газу.
Надміцні матеріали
Грати та млинці конфорок, виконані з чавуну, додадуть вашій поверхні преміальний зовнішній вигляд. Висока якість чавуну гарантує довгі роки служби ґрат і легкий догляд. /p>
| Комплектация | Поверхность Монтажный комплект Инструкция Гарантийный талон Форсунки для балонного газа |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 59 х 52 см |
| Вага | 6.45 кг |
| Вага в упаковці | 7.35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12.5 х 52.5 х 56.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 40.5 х 47.5 см |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая верхняя: мощностью 1.7 кВт Левая нижняя: мощностью 1 кВт Правая: мощностью 2.6 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 5.3 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.