(0) |
Неймовірна потужність конфорок
4 конфорки забезпечують неймовірну потужність. Отже, ви зможете швидше приготувати їжу близьким або просто закип'ятити воду.
Потрійний ряд полум'я
Газова конфорка з потрійним рядом полум'я забезпечує інтенсивне нагрівання, завдяки чому ви зможете швидше приготувати страви та зберегти їхні смакові якості. Конфорка ідеально підходить для швидкого обсмажування на великих сковородах та сковороді вок.
Зручна решітка
Продумана решітка дає змогу легко та безпечно пересувати посуд. Навіть важкі каструлі та сковороди можна пересувати, не підіймаючи.
Решітка для вок
Спеціальна решітка для сковороди вок дає змогу готувати їжу ефективно та безпечно.
Конструкція
Кругла решітка розміщується над конфоркою й надійно утримує сковороду вок, забезпечуючи швидке та рівномірне нагрівання.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.9 х 60 х 52 см |
| Вага | 16.1 кг |
| Вага в упаковці | 18.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.22 x 68.3 x 59.3 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 9.9 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 1000 Вт Права передня: потужністю 2000 Вт Права задня: потужністю 2000 Вт Ліва задня: потужністю 3800 Вт |
| Кількість решіток | 4 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 8.8 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.