(0) |
Газові поверхні Empire є невіддільною частиною пропонованої колекції.
Автопідпалювання та регулювання потужності полум'я здійснюються за допомогою поворотних ручок керування кольору Bronze.
Масивні чавунні решітки, що передають дух епохи, легко мити і в посудомийній машині. Шанувальникам азіатської кухні сподобаються чавунні адаптери для казанів і воків.
| Комплектация | Варильна поверхня Форсунки для балонного газу Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5х86х50 см |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.5х91.5х58 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5х75х47 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 9 см, потужністю 3 кВт Ліва задня: діаметром 6.5 см, потужністю 1.75 кВт Центральна (турбо): діаметром 13 см, потужністю 3.8 кВт Права передня: діаметром 4 см, потужністю 1 кВт Права задня: діаметром 6.5 см, потужністю 1.75 кВт |
| Кількість решіток | 3 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 11.3 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Дизайнерська колекція | Empire |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.