(0) |
Переваги приготування на газу плюс точність індукції: варильна поверхня TouchSure дарує найкращий із двох світів. Швидке нагрівання одним дотиком — страви будуть готові за одну мить. Крім того, після закінчення приготування не потрібно чекати охолодження. Швидше й безпечніше приготування на газу під вашим повним контролем.
Кулінарна магія вимагає точності. Тому елементи керування дарують вам потужність газу в кілька торкань. Жодних кнопок і ручок. Все, що потрібно для повної точності, вбудовано в гладку й безпечну поверхню. Приготування під контролем — досить одного дотику.
Яскраві світлодіоди відразу покажуть, увімкнені або вимкнені ваші конфорки. А індикація залишкового тепла дасть нагоду визначити, чи не нагріті вони ще після роботи. Жодних припущень, жодного ризику — просто безпека в приготуванні кожної страви.
Робота на кухні разом із дітьми дарує безцінні спогади. Радіючи життю, довірте безпеку опції Safety Lock, щоб уникнути випадкового розпалювання конфорок і приділіть усю увагу готуванню. Опція також захистить задані вами параметри від пустотливих маленьких пальчиків. Ви зможете готувати як звикли, не починаючи водночас із нуля.
Gas Stop завжди подбає про безпеку, якщо полум'я на варильній поверхні згасне. Якщо його несподівано задме, подання газу буде миттєво припинене. Можете не турбуватися про це: сконцентруйтеся на своїх стравах. Немає полум'я — не буде й газу: так куди безпечніше.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5 x 75 x 51 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Вага в упаковці | 21.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 x 87.5 x 62.6 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 x 72 x 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва ближня зона: діаметром 8 см, потужністю 1.9 кВт Ліва дальня зона: діаметром 8 см, потужністю 1.9 кВт Права ближня зона: діаметром 6.5 см, потужністю 1 кВт Права дальня зона: діаметром 8 см, потужністю 1.9 кВт Центральна газова конфорка: діаметром 12.2 см, потужністю 3.8 кВт |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.