(0) |
Газові поверхні Kaiser забезпечені системою запобігання витоку газу пальників конфорок. Вітер або страва, що википіла, може призвести до загасання будь-якого пальника. У цьому разі система газ-контролю автоматично перерве надходження газу до конфорки поверхні.
Електрозапалювання пальників у ручках
Усі газові поверхні Kaiser обладнані електрозапалюванням у ручках керування конфорок. Це дає змогу забути про сірники та запальнички, запалюючи пальники однією рукою простим поворотом ручок.
Ергономічні, зручні решітки виготовлені з високоякісного чавуну.
Конструкція дає змогу надійно використовувати посуд будь-якого, навіть дуже великого розміру, легко миється як у звичайній раковині, так і в посудомийній машині. Решітки сконструйовані та виготовлені без вигинів із гострими кутами й тому легкі в догляді.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція щодо експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 58 х 51 см |
| Вага | 15 кг |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 68 х 58 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 4 см, потужністю 1000 Вт Ліва задня: діаметром 13 см, потужністю 3800 Вт Права передня: діаметром 6.5 см, потужністю 1750 Вт Права задня: діаметром 6.5 см, потужністю 1750 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 6.55 кВт |
| Особливості конфорок | Конфорка з потрійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.