(0) |
Міцна неіржавка сталь
Газова плита виготовлена із харчової неіржавкої сталі AISI 304. Завдяки своєму складу та особливостям оброблення, неіржавка сталь забезпечує високу міцність, жаростійкість поверхні та слугуватиме довгі роки.
Стабільні та практичні решітки
Продуманий дизайн емалевих сталевих решіток забезпечить стабільне розміщення посуду. Загалом, сталь є міцним матеріалом, який може витримувати високі температури, залишаючись привабливим упродовж тривалого часу.
Зручна панель керування
Панель керування розташована праворуч і розташована на безпечній відстані від пальників, щоб уникнути нагрівання вимикачів та зробити зручним використання поверхні. Сумарна потужність поверхні 7 кВт та продумане розміщення конфорок дає змогу одночасно готувати в ємностях різних розмірів.
Автоматичне електричне запалювання
Поворотні перемикачі забезпечують додатковий комфорт і дають змогу запалювати поверхневі пальники однією рукою. Це можливо завдяки електричному запаленню, яке автоматично спрацьовує під час натискання на перемикач.
Газовий контроль
З міркувань безпеки у вашому домі газова плита працює з газовим контролем, який блокує постачання газу, якщо полум'я випадково згасне під час приготування їжі.
Приєднання до різних джерел
Так легко доповнити свій дім надійною та доступною газовою поверхнею. JANTAR HSR 60 EF обладнаний форсунками як для приєднання до газопроводу, так і газового балона (додатковий комплект форсунок).
Вибираючи ТМ JANTAR, ви обираєте продукцію, яка тішитиме вас гарною роботою упродовж тривалого часу. Ми надаємо вам офіційну гарантію від виробника та доступну мережу сервісних центрів в усій Україні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8 х 58 х 50 см |
| Вага | 6.7 кг |
| Вага в упаковці | 7.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 x 63 x 57.5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4 х 56 х 48 см |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 100 мм, потужністю 2500 Вт Права передня: діаметром 53 мм, потужністю 1000 Вт Права задня: діаметром 74 мм, потужністю 1750 Вт Ліва задня: діаметром 74 мм, потужністю 1750 Вт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Бічне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7 кВт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.