(0) |
Варильна поверхня газова ELEYUS GRACIA 60 BL CF від національного бренда вбудованої техніки ELEYUS — це результат професіоналізму, багаторічного досвіду та турботи про покупця. Вона стане Вашою незамінною помічницею на кухні, разом із якою Ви з легкістю приготуєте безліч кулінарних шедеврів і приємно здивуйте своїх рідних.
Варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL CF стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єру та становитиме гармонійний комплект з іншою побутовою технікою на Вашій кухні.
Варильна поверхня газова ELEYUS GRACIA 60 BL CF виготовлена з харчової неіржавкої сталі марки AISI 304 високої якості, яка не тільки має привабливий естетичний вигляд, але й проста в догляді, що напевно оцінить кожна господиня. Поверхня обладнана двома чавунними решітками сучасного ергономічного дизайну, які є стійкими до прогорання, а, отже, довговічними.
Безумовно, питання безпеки понад усе! Саме тому в поверхні доступна функція газ-контроль — подання газу автоматично припиниться, якщо полум'я випадково згасне, що особливо важливо для Вашої безпеки.
Поворотні перемикачі з блокуванням є важливим елементом газової варильної поверхні, адже унеможливлюють випадкове ввімкнення (для ввімкнення необхідно натиснути на перемикач і повернути його) і в такий спосіб роблять користування приладом безпечнішим.
Варильна поверхня газова ELEYUS GRACIA 60 BL CF обладнана чотирма конфорками: однією швидкою, двома напівшвидкісними й однією допоміжною. Варто зауважити, що швидка конфорка розроблена у такий спосіб, що її розташування й потужність захищають поверхню стіни від нагрівання.
Електропідпал із керуванням у ручці робить користування приладом легким і невимушеним. Виділіть текст, щоб подивитися приклади Яндекс. Перекладач — синхронний переклад для 95 мов, підказки під час набору, словник із транскрипцією, вимовою й прикладами вживання слів, а також багато іншого.
Для підтвердження високої якості та безпеки у використанні все газові варильні поверхні ELЕYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ELEYUS, на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Перехідник на шланг і додатковий комплект форсунок для зрідженого газу Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.5 х 58 х 50 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Вага в упаковці | 9.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 12 х 62 х 58.5 см |
| Додаткові характеристики | Максимальна споживана потужність (кВт): 0.004 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 х 55 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 7.4 см, потужністю 1.7 кВт Права передня: діаметром 5.3 см, потужністю 0.9 кВт Ліва задня: діаметром 7.4 см, потужністю 1.7 кВт Права задня: діаметром 10 см, потужністю 2.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.