(0) |
Газова варильна поверхня Whirlpool TKRL 661 IX EU з нержавіючої сталі виглядатиме стильно на вашій кухні. Автоматичне електрозапалювання варильної поверхні Whirlpool, це можливість підпалювати конфорку однією рукою без використання сірників.
Варильна поверхня Whirlpool TKRL 661 IX EU оснащена ручками з 9 точками зупинки - функція MultiLevel Flame дозволяє інтуїтивно вибирати ідеальне полум'я для різних способів приготування їжі, таких як варіння, смаження та гриль, просто обравши один із 9 заданих параметрів. Наявність системи газ контроль варильної поверхні захистить вас у разі витоку газу або випадковому погашенні полум'я (через витікання рідини, раптового протягу тощо).
| Комплектация | Газовая варочная поверхность Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.1 х 58 х 51 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 66 х 59 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.8 х 56-56.2 х 48-48.2 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Левая передняя: диаметром 7.5 см, мощностью 1.65 кВт Правая передняя: диаметром 5 см, мощностью 1 кВт Левая задняя: диаметром 7.5 см, мощностью 1.65 кВт Правая задняя: диаметром 11 см, мощностью 3.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.