(0) |
Елегантне та витривале загартоване скло
Загартоване скло в руках справжніх майстрів нагрівається до високих температур, а згодом швидко та рівномірно остигає. Завдяки цьому ваша варильна панель залишається міцною, стабільною, простою в обслуговуванні та красивою, що є чудовим поєднанням із робочою поверхнею кухні.
Міцні чавунні решітки, зістарена конструкція
Лаконічна та зістарена конструкція індивідуальних чавунних решіток підкреслює їх міцність, довговічність і стійкість до розміщення посуду. Чистити сітки легко та зручно, мити їх можна навіть у посудомийній машині.
Сучасний ергономічний дизайн
Поверхня обладнана задніми швидкісними (3 кВт) та передніми допоміжними (1 кВт) пальниками. Удосконалені чорні поворотні перемикачі захищені від нагрівання, тому що швидкий пальник завбачливо знімається з передньої панелі керування.
Комфорт щодня
Натисніть і поверніть ручку керування однією рукою — і полум'я пальника вже горить. Автоматичне електричне запалювання позбавляє вас зайвих турбот, швидко та якісно запалює пальники варильної панелі.
Газовий контроль
Раптом пролилося молоко чи повіяв вітер, і ви не помітили, як згасло полум'я пальника? Не варто переживати, адже датчики контролю газу самостійно реагують на перепади температур та миттєво блокують витік газу. Тому безпека вашої оселі під надійним контролем!
Компактний розмір
Ширина варильної панелі становить усього 30 см, тому вона гармонійно вписуватиметься в компактну квартиру-студію або чудово поєднуватиметься з електричними плитами на великих кухнях.
Гарантія 5 років
ELEYUS впевнений у якості та надійності вбудованої кухонної техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує широку й доступну мережу сервісних центрів у кожному регіоні України.
| Комплектация | Варильна поверхня Монтажний комплект Шнур з вилкою Перехідник на шланг Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8.64 х 31 х 51 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 34 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.79 х 28.5 х 49 см |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 5.5 см, потужністю 1 кВт Задня: діаметром 10 см, потужністю 3 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.