(0) |
Чавунні решітки PROGRIDS
Міцні, стійкі та надійні
Масивні чавунні решітки ProGrid з привабливим зовнішнім виглядом дуже стійкі та не витримують навіть найвищих температур. Вони зручні і прослужать вам довгі роки.
Багато місць для каструлі
На просторовій варильні поверхні зі збільшеним відстанню між горілками розміщуються каструлі та сковороди будь-яких розмірів. Завдяки ергономічному плоскому дизайну ви можете з легкістю переміщати на поверхні навіть дуже об'ємні каструлі та при цьому не застрахуватися від їх стійкості під час готовності.
Міцний вогонь для справжнього смаку азіатської кухні
Нова горілка вок з подвійним контуром полум'я забезпечує підвищену потужність до 4 кВт. Вона дозволить швидко приготувати хрусткі овочі, м'ясо і морепродукти по-азіатськи.
Просто і зручно
Зручна функція автопідпалу дозволяє легко включати газові горілки — просто натисніть на регулятор конфорки й поверніть його до потрібної відмітки. Швидко і просто!
Зручна ручка
Ручки мають ергономічну форму з великими та чітками вказівниками. Високоякісні матеріали забезпечують ідеальне скріплення. Оригінальна конструкція варильної поверхні забезпечує оптимальне розміщення ручок для зручного управління, а зона навколо ручок не нагрівається.
Варильні панелі на будь-який смак
Наші нові газові варильні панелі представлені в різних розмірах, кольорах і матеріалах, таких як нержавіюча сталь, метал, загартоване скло і склокераміка. Ми використовуємо сучасні матеріали, які служать більше, не бояться подряпин і зручні в очищення.
Блиск і чистота без бавовни
Особлива обробка нержавіючої сталі передбачає появу подряпин і відбитків пальців на панелі. До того ж пласку варильні поверхню можна легко і швидко очистити.
| Комплектация | Варочная поверхность Сменные жиклеры для балонного газа Инструкция |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 60 х 52 см |
| Вага | 11.3 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.7 х 68 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 10 х 56 х 49 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя левая: диаметром 12.3 см, мощностью 3.5 кВт Передняя правая: диаметром 5.37 см, мощностью 1 кВт Задняя левая: диаметром 7.35 см, мощностью 1.8 кВт Задняя правая: диаметром 7.35 см, мощностью 1.8 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я Підставка WOK |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.