(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 5.3 х 59 х 52 см |
| Вага в упаковці | 14.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15.5 х 71.9 х 62.6 см |
| Додаткові характеристики | Довжина мережевого шнура 1.1 м Електронний індикатор контролю полум'я 9 рівнів нагріву |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 х 56 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: діаметром 124 мм, потужністю 3800 Вт Права передня: діаметром 63 мм, потужністю 1000 Вт Ліва задня: діаметром 78 мм, потужністю 1900 Вт Права задня: діаметром 78 мм, потужністю 1900 Вт |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Загартоване скло |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Країна-виробник товару | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.