(0) |
Гриль GCG2100S від компанії GORENJE потужністю 2100 Втне займає багато місця на кухні та підходить для приготування найрізноманітніших страв Прилад оснащений антипригарними пластинами, завдяки чому страви не пригорять.
Збереження натурального смаку
Готуйте смачні та корисні страви на грилі. Мінімальний час приготування, інтенсивний та рівномірний розподіл тепла, прямий контакт із верхньою та нижньою гриль пластинами зберігають поживну цінність та соковитість інгредієнтів, які готуються.
Стильна газова модель
Газова варильна поверхня належить до класичних варіантів, виконаних з особливим сучасним підходом, в якому деталі мають вирішальне значення. Завдяки їм, здавалося б, нічим не примітний традиційний виріб набуває характерних нинішнього мінімалізму рис, точних геометричних акцентів і всепоглинаючої вишуканості в кожній лінії.
Система газ контролю
Раніше моделі варильних поверхонь і плит, що працюють від газу, мали один великий мінус у побуті – відсутність контролю витоків палива. При цьому протяг, що подув, міг загасити полум'я, що вже представляє потенційно небезпечну ситуацію для користувачів. Сучасні варіанти оснащені системою газ контролю, який заснований на термоелектричних датчиках, що фіксують зниження температури конфорки та прилеглої поверхні, після чого відбувається реагування у вигляді екстреного перекриття виходу газу.
Автоматичний розпал
Авторозпал став чудовим доповненням до високофункціональної варильної поверхні. Ця опція не вимагає постійної наявності біля техніки сірників або запальнички – ці предмети можна залишити біля старої плити. Ця модель автоматично розпалює полум'я, коли ви повертаєте рукоять конфорки.
Оригінальні решітки
Гратові тримачі мають практичну функцію, завдяки якій ви точно зможете відчути, наскільки правильне розташування посуду впливає на загальну продуктивність. А форма цих грат дещо відрізняється від класичного варіанта: додаткові горизонтальні смуги додали цікавих акцентів у загальний вигляд.
| Комплектация | Поверхность Сменные форсунки (жиклеры) для балонного газа (по умолчанию вкручены для магистрального газа) Инструкция Гарантийный талон Шнур питания 3х0,75 мм² - 130 см - с евровилкой |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.93 х 59 х 52 см |
| Вага | 9.35 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 70 х 60 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 220-240 В |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання З вилкою живлення Зі шнуром живлення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.09 х 56 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя правая: диаметром 5,3 см, мощностью 1,0 кВт Передняя левая: диаметром 9,8 см, мощностью 2,8 кВт Задняя правая: диаметром 7,3 см, мощностью 1,8 кВт Задняя левая: диаметром 7,3 см, мощностью 1,8 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений Природний газ |
| Приєднувальна потужність газу | 7,4 кВт |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.