Що таке Candy? Candy: історія успіху – від першої італійської пральної машини до модельного ряду побутової техніки з Wi-Fi. Все почалося 1945 року, коли Candy створила першу італійську пральну машину. З того часу ми стали невід'ємною частиною сімейного життя, пропонуючи споживачеві продукти, які спрощують повсякденний побут. Італійське походження відчувається у кожному побутовому приладі. На шести власних заводах у Європі та Азії ми виробляємо техніку, в якій тісно переплелися колосальний досвід проектування, творчий потенціал та вишуканий стиль, характерні для італійської культури.
Молода сім'я
Значення сім'ї в італійській культурі неможливо переоцінити. Сім'я, друзі та розваги – головні цінності в житті будь-якого італійця. Саме тому в Candy ми створюємо наші продукти з думкою про те, щоб ви могли більше часу приділяти відпочинку та сім'ї та водночас реалізовувати свої найсміливіші кулінарні мрії.
Сучасні технології
На сьогоднішній день Candy є одним з провідних європейських брендів побутової техніки в частині інновацій, технологічних і функціональних рішень, пропонуючи повний асортимент окремої та вбудовуваної великогабаритної побутової техніки. Candy Group продовжує вдосконалювати свої технології, втілюючи їх у зручні та легкі у використанні системи, покликані покращити якість життя користувачів.
Простота у використанні та догляд
Всю техніку відрізняє італійський дизайн та чудовий результат роботи. Протягом усього часу місія компанії не змінюється і полягає у задоволенні потреб людей за допомогою інноваційного, але легкого використання та доступного продукту. Сьогодні, у вік цифрових технологій, Candy вчить по-новому взаємодіяти та спілкуватися з побутовою технікою – просто і зручно, на інтуїтивно зрозумілому рівні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9.2 кг |
| Вага в упаковці | 10.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 64 х 56 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 51 |
| Оснащення | Газ-контроль Електропідпалювання |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.5 х 56 х 48 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передняя левая: диаметром 12.5 см, мощностью 4 кВт Передняя правая: диаметром 5 см, мощностью 1 кВт Задняя левая: диаметром 7 см, мощностью 1.75 кВт Задняя правая: диаметром 9.5 см, мощностью 2.5 кВт |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал поверхні | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 4.3 |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.