(0) |
З'єднувальна планка Bosch WTZ27510 - це аксесуар для побутової техніки, розроблений компанією Bosch. Ця планка призначена для з'єднання пральної машини і сушарки.
Основна мета такої планки полягає в тому, щоб забезпечити стійке з'єднання між пральною і сушильною машинами, що допомагає оптимізувати використання простору в пральній або ванній кімнаті. Вона забезпечує стійку установку обладнання і запобігає його зсуванню під час роботи.
Зазвичай ця планка легко встановлюється між верхньою панеллю пральної машини і нижньою панеллю сушарки, створюючи єдину структуру з двох окремих пристроїв. Це зручно для користувачів, які хочуть зекономити місце і спростити процес завантаження і вивантаження білизни.
| Гарантия | Відсутня |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.5 х 59.3 х 55.6 см |
| Вага | 0,718 кг |
| Вага в упаковці | 1,02 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Планки |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 4.0 x 55.0 x 59.5 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Призначення | Для пральних машин Для сушильних машин |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.