(22) |
Технологія 6th Sense у пральних машинах
Пральні машини з технологією 6th Sense відчувають, підлаштовуються та контролюють тип завантаження, допомагаючи зробити вашу білизну ідеально чистою, заощаджуючи до 30% часу, води та електроенергії – вам залишається лише вибрати тип тканини та ступінь завантаження. Ідеальне прання речей при 15 градусах, такому ж як і при 40 градусах. Цю чудову функцію вдалося реалізувати завдяки технології Wave Motion, яка використовує унікальний ритм асиметричного обертання барабана. Для найкращого результату функцію Colours 15 можна комбінувати з однією з унікальних програм 6th Sense Colours. Ці спеціальні програми дають можливість відсортувати речі для прання за кольором, а не за типом тканини, що гарантує збереження кольору і незрівнянний захист тканин. Кожна з цих програм оптимізує процес прання під окремий тип кольору незалежно від типу тканини.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 42.5 см |
| Вага | 61,5 кг |
| Вага в упаковці | 62,9 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 x 64.5 x 49.5 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Клас віджимання | B |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Споживання води | 54 л |
| Споживання електроенергії | 0.83 кВт*год |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 |
| Програми прання | Змішані тканини Білі речі Бавовна Бавовна Еко Спорт Пухова ковдра Вiджим & Злив Полоскання & Вiджим Швидке 30 хв Кольори 15° Вовна Делікатне Синтетика |
| Рівень шуму прання, дБ | 60 |
| Рівень шуму віджиму, дБ | 83 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Пральна машина вузька INDESIT OMTWSA 51052 W EU 10 824 грн.
Пральна машина вузька ELECTROLUX EW6S404WU 11 655 грн.
Пральна машина з сушкою Bosch Serie 8 WNC254A0ME 49 454 грн.
Пральна машина вузька INDESIT OMTWSE 61051 WK UA 10 801 грн.
Пральна машина автоматична Indesit OMTWSC 51052 W UA 9 674 грн.