(4) |
3 швидкі програми для повного завантаження пральної машини
Комфорт завжди на вашому боці
Нова пральна машина Indesit пропонує вам максимальну гнучкість у використанні завдяки набору швидких програм. З трьома циклами повного завантаження (змішаний, 60° бавовна і 40° бавовна) Ви отримаєте ідеально чистий одяг усього за одну годину.
Інші швидкі програми
Від 15 до 59 хвилин. Економія часу завдяки додатковим швидким циклам.
Нова пральна машина MyTime пропонує кілька швидких варіантів програм прання тривалістю менше за 1 год: Бавовна 30 °C (30'), Синтетика (59'), Шовк&Делікатне (59'), Вовна (59'), Експрес 15 хвилин.
WaterBalance Plus
"Ані краплею більше"
Інноваційний сенсор оптимізує споживання води на кожному етапі циклу прання, використовуючи тільки ту кількість води, яка потрібна для прання завантаженої кількості білизни. Як приємний бонус, Ви будете економити не тільки воду, а й електроенергію, потрібну на її нагрівання.
Регулювання швидкості віджимання
Регулюйте швидкість віджимання на свій розсуд
У кожної програми прання вже є попередньо встановлена, рекомендована швидкість віджимання. Проте з опцією Регулювання швидкості віджимання Ви зможете змінити її на власний розсуд, натиснувши відповідну кнопку.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 59.5 х 42.5 см |
| Вага | 60.8 кг |
| Вага в упаковці | 62.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 64.5 х 48 см |
| Тип пральної машини | З фронтальним завантаженням |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Додаткові характеристики | Рівень шуму під час прання/віджимання: 59/76 дБ |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Клас віджимання | C |
| Клас прання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1000 |
| Функції | 3 швидкі програми Відкладений старт: 3/6/9 год Регулювання температури прання Регулювання швидкості віджимання Опція видалення плям Блокування панелі керування |
| Розбірний бак | Немає |
| Програми прання | Змішаний 40° Бавовна 60°/40°/30° Синтетика Шовк & Делікатні тканини Вовна Швидке прання (15 хв) Білий Бавовна Спорт Прання за температури 20 °C Екобавовна Полоскання + Віджимання Віджимання + Зливання |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Споживання води за 1 цикл | 38 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.69 кВт*год |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.