(0) |
Ефективна епіляція, дбайлива до шкіри
Епілятори Philips Series 8000 — це ефективна й одночасно дбайлива епіляція завдяки вдосконаленій системі епіляції, що забезпечує понад 70 000 захоплень волосинок за хвилину. Це означає, що ви можете обробити велику поверхню за один рух і домогтися бездоганної гладкості на термін до 4 тижнів. На гомілки у вас піде всього 10 хвилин!
Широка епіляційна головка
Широка епіляційна поверхня видаляє більше волосинок одним рухом, прискорюючи процес епіляції.
Дизайн, відзначений нагородою
Завдяки ергономічному дизайну S-подібної форми пристрій можна легко переміщати по всьому тілу. Зручне використання і просте оброблення важкодоступних ділянок тіла без зайвих зусиль.
Бездротова робота, видалення волосся на вологій і сухій шкірі
Дизайн забезпечує захоплення, що запобігає зісковзуванню, й ідеально пасує для використання у воді. Тепер ви можете робити комфортну та дбайливу епіляцію прямо в душі або ванні. Бездротова робота гарантує безмежну зручність.
Підсвітка Opti-light
Завдяки унікальній підсвітці ви не пропустите навіть найтонші волоски. Ефективна епіляція на будь-яких ділянках тіла.
Бритовна головка та насадка-гребінь
Бритовна головка забезпечує гладке та дбайливе гоління різних ділянок тіла. До комплекту входить насадка-тример для підрівнювання в зоні бікіні.
Насадка-тример і гребінь для лінії бікіні
До комплекту входять насадка-тример і гребінь для лінії бікіні, що дає змогу легко підстригати та моделювати волоски в делікатних зонах.
Насадка для пілінгу тіла
Наша насадка для пілінгу тіла видаляє змертвілі клітини шкіри та запобігає вростанню волосків. 48 200 тонких гіпоалергенних щетинок м'яко й ефективно видаляють змертвілі клітини та стимулюють регенерацію клітин верхнього шару шкіри. Це ефективніше, як порівняти з пілінгом уручну.
Пилка-диск для оброблення стоп
Обертова пилка-диск 3 в 1 забезпечує гладкість шкіри від п'яти до кінчиків пальців усього за 5 хвилин. Використовуйте плоску поверхню для великих ділянок, верхню частину для невеликих поверхонь і вигнутий край для оброблення складних ділянок. Це дуже просто.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.406 кг |
| Вага в упаковці | 0.606 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.5 х 21 х 6.5 см |
| Додаткові характеристики | Дбайлива епіляція для гладкої шкіри до 4 тижнів Широка епіляційна головка Головка для гоління та насадка-гребінь для гладкого гоління До комплекту входять насадка-тример і гребінь для лінії бікіні Насадка для видалення небажаних волосків на чутливих зонах тіла Насадка для оптимального контакту для максимального комфорту під час епіляції Пилка для ніг з обертовим диском забезпечує неймовірну гладкість стоп Зручна ручка S-подібної форми Бездротова робота Унікальна підсвітка для видалення найтоншого волосся Чохол у комплекті для зберігання всіх аксесуарів в одному місці |
| Насадки до головок для епіляції | Насадка для зони бікіні та пахв Насадка для обличчя Насадка-гребінь |
| Джерело живлення | Від акумулятора |
| Тип епіляції | Волога Суха |
| Тип епілятора | Дисковий |
| Кількість пінцетів, шт. | 32 |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Тип головки | Нерухома (стаціонарна) |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Матеріл покриття пінцетів | Кераміка |
| Головки косметичні додаткові | Головка додаткова для гоління та тримінгу Головка додаткова для пілінгу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.