(0) |
Ефективна епіляція, дбайлива до шкіри
Епілятори Philips Series 8000 — це ефективна й одночасно дбайлива епіляція завдяки вдосконаленій системі епіляції, що забезпечує понад 70 000 захоплень волосинок за хвилину. Це означає, що ви можете обробити велику поверхню за один рух і домогтися бездоганної гладкості на термін до 4 тижнів. На гомілки у вас піде всього 10 хвилин!
Широка епіляційна головка
Широка епіляційна поверхня видаляє більше волосинок одним рухом, прискорюючи процес епіляції.
Дизайн, відзначений нагородою
Завдяки ергономічному дизайну S-подібної форми пристрій можна легко переміщати по всьому тілу. Зручне використання і просте оброблення важкодоступних ділянок тіла без зайвих зусиль.
Бездротова робота, видалення волосся на вологій і сухій шкірі
Дизайн забезпечує захоплення, що запобігає зісковзуванню, й ідеально пасує для використання у воді. Тепер ви можете робити комфортну та дбайливу епіляцію прямо в душі або ванні. Бездротова робота гарантує безмежну зручність.
Підсвітка Opti-light
Завдяки унікальній підсвітці ви не пропустите навіть найтонші волоски. Ефективна епіляція на будь-яких ділянках тіла.
Бритовна головка та насадка-гребінь
Бритовна головка забезпечує гладке та дбайливе гоління різних ділянок тіла. До комплекту входить насадка-тример для підрівнювання в зоні бікіні.
Насадка-тример і гребінь для лінії бікіні
До комплекту входять насадка-тример і гребінь для лінії бікіні, що дає змогу легко підстригати та моделювати волоски в делікатних зонах.
Насадка для пілінгу тіла
Наша насадка для пілінгу тіла видаляє змертвілі клітини шкіри та запобігає вростанню волосків. 48 200 тонких гіпоалергенних щетинок м'яко й ефективно видаляють змертвілі клітини та стимулюють регенерацію клітин верхнього шару шкіри. Це ефективніше, як порівняти з пілінгом уручну.
Насадка для чутливих зон
Для дбайливішого оброблення передбачена насадка для чутливих ділянок, що дає змогу легко видаляти волосинки на обличчі, в зоні пахв і бікіні.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.367 кг |
| Вага в упаковці | 0.553 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.5 х 19.5 х 6.5 см |
| Додаткові характеристики | Дбайлива епіляція для гладкої шкіри до 4 тижнів Широка епіляційна головка Головка для гоління і насадка-гребінь для гладкого гоління Насадка для видалення небажаних волосків на чутливих зонах тіла Насадка для оптимального контакту для максимального комфорту під час епіляції Насадка для пілінгу тіла видаляє відмерлі клітини Зручна ручка S-подібної форми Бездротова робота Унікальна підсвітка для видалення найтоншого волосся Чохол у комплекті для зберігання всіх аксесуарів в одному місці |
| Насадки до головок для епіляції | Насадка для зони бікіні та пахв Насадка для обличчя Насадка-гребінь |
| Джерело живлення | Від акумулятора |
| Тип епіляції | Волога Суха |
| Тип епілятора | Дисковий |
| Кількість пінцетів, шт. | 32 |
| Час заряджання акумулятора | 120 хв |
| Тип головки | Нерухома (стаціонарна) |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Матеріл покриття пінцетів | Кераміка |
| Головки косметичні додаткові | Головка додаткова для гоління та тримінгу Головка додаткова для пілінгу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.