(0) |
Приголомшлива ефективність
Завдяки 24 високоточним пінцетам із широким розкриттям й оптимальною силою стиснення епілятор Aquasoft видаляє навіть найкоротше волосся (0.5 мм), не ламаючи його. Спеціальна система спрямування волосся підвищує ефективність епіляції одним рухом. Широка робоча поверхня насадки забезпечує видалення максимальної кількості волосся і швидшу епіляцію.
Технологія Wet&Dry
Завдяки технології Wet&Dry епілятор має 100% водонепроникний корпус, тому його можна використовувати під час приймання душу або ванни. Вода допомагає знизити подразнення й заспокоїти вашу шкіру під час епіляції.
Технологія Skin Respect
Технологія Skin Respect являє собою спеціальні масажні кульки в насадці епілятора, які дбайливо впливають на шкіру та знижують її чутливість під час епіляції. Водночас швидкість обертання Dermo Protect оптимізує роботу епілятора для делікатнішого, але не менш ефективного видалення волосся без подразнення.
Режим Soft
Епілятор має 2 швидкості обертання, які зручно регулювати залежно від способу епіляції та чутливості вашої шкіри. Режим Soft зі зниженою швидкістю обертання призначений для делікатнішого видалення волосся на чутливих зонах шкіри.
Довга автономна робота
Епілятор працює до 40 хвилин і заряджається всього 1 годину.
Гігієнічність
Пінцети з неіржавкої сталі гігієнічні у використанні — їхні антибактеріальні властивості доведені дерматологічними тестами. Крім того, епілятор Aquasoft і знімні насадки можна мити під водою.
Абсолютний комфорт
Завдяки бездротовому дизайну епілятор можна використовувати коли й де вам зручно. А спеціальний нековзний корпус забезпечує максимальний комфорт під час епіляції в душі або ванні.
Аксесуари в комплекті
Aquasoft — це епілятор, бритва та тример в одному корпусі. До комплекту також входять насадка для гоління, яка призначена для використання на будь-якій частині вашого тіла, і насадка для зони бікіні, яка зрізає волосся до довжини 3 мм для створення індивідуального стилю в зоні бікіні.
Насадка для ніжної шкіри
До комплекту входить додаткова насадка для чутливих зон, яка зменшує робочу поверхню епілятора та щільно прилягає до шкіри, забезпечуючи ефективне, точне та дбайливе видалення волосся на чутливих зонах шкіри та в місцях вигинів.
Насадка для точного видалення волосся
Спеціальна насадка зменшує робочу поверхню епілятора та щільно прилягає до шкіри для високоточної епіляції і видалення небажаного волосся на обличчі.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
2 роки офіційної гарантії від виробника
10 років можливості ремонту
Довговічність товару, як візитна картка бренда, гарантована не тільки високими стандартами якості продукції, а й новою програмою «Можливість ремонту 10 років». Це дає вам можливість користуватися технікою упродовж багатьох років без необхідності купувати новий товар. Навіть через 10 років після виходу моделі з ринку ви маєте можливість без жодних складнощів відремонтувати пристрій.
Ця можливість надається за допомогою наявності складу з усіма запчастинами, які зберігаються впродовж зазначеного гарантованого періоду (10 років), а також 3D-принтерами, які можуть виготовити необхідну деталь якнайшвидше.
| Комплектация | Епілятор Насадка для чутливих зон Насадка для точкового застосування Насадка для ексфоліації Щітка для чищення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 11 х 7 см |
| Вага | 0.405 кг |
| Вага в упаковці | 0.434 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 15 х 15 см |
| Додаткові характеристики | Технологія Wet&Dry Технологія Skin Respect Режим Soft Пінцети з неіржавкої сталі |
| Насадки до головок для епіляції | Насадка для зони бікіні та пахв Насадка основна широка |
| Джерело живлення | Від акумулятора |
| Тип епіляції | Волога Суха |
| Тип епілятора | Пінцетний |
| Кількість пінцетів, шт. | 24 |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Тип головки | Нерухома (стаціонарна) |
| Час автономної роботи | 40 хв |
| Матеріл покриття пінцетів | Метал |
| Головки косметичні додаткові | Головка додаткова для гоління та тримінгу |
| Країна виробник | Франція |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.