(0) |
Унікальна комбінація в одному пристрої — епіляція обличчя і м'яке очищення — все це епілятор Face SE810 від компанії Braun!
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 3x3x13 см |
| Вага | 0.137 кг |
| Вага в упаковці | 0.151 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.2x15.5x5.7 см |
| Додаткові характеристики | Робота від батарейок АА Елегантний і тонкий Легко поміститься в сумочку |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Джерело живлення | Батарейки |
| Тип епіляції | Волога Суха |
| Тип епілятора | Пінцетний |
| Кількість пінцетів, шт. | 10 |
| Тип головки | Нерухома (стаціонарна) |
| Матеріл покриття пінцетів | Метал |
| Головки косметичні додаткові | Головка додаткова для пілінгу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.