(0) |
Щітка для обличчя Beurer FC 49 з високоякісного силікону завдяки спеціальній вібраційній технології забезпечує дбайливе та глибоке очищення шкіри обличчя. Щітка для обличчя
з трьома різними зонами очищення та 15 рівнями інтенсивності пасує для всіх типів шкіри та покращує циркуляцію крові.
Передня сторона дає змогу дбайливо очищати чутливу шкіру за допомогою дуже дрібних щетинок.
Зона з більш товстими силіконовими щетинками у верхній третині щітки забезпечує дієве чищення окремих ділянок обличчя.
Для очищення ділянок шкіри із сильним забрудненням або підвищеною жирністю й одночасно покращення циркуляції крові рекомендується використовувати задню частину з товстими щетинками.
Ефект:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.15 кг |
| Вага в упаковці | 0.300 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 12 х 9 см |
| Додаткові характеристики | 15 рівнів інтенсивності Ємність акумулятора: 200 мА/год Захист від вологи |
| Вид | Щітка для обличчя |
| Комплект постачання | Щітка для обличчя Акумулятор Інструкція Гарантійний талон |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 7.7 х 8.2 х 3.1 см |
| Галузь застосування | Обличчя |
| Система живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Приладдя для догляду за шкірою обличчя |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.