(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.15 кг |
| Вага в упаковці | 0.33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 20 х 3 см |
| Додаткові характеристики | Глибоке вакуумне очищення Режимів інтенсивності очищення: 5 Насадка для різних зон обличчя: (3 шт.) РК-дисплей Індикація рівня інтенсивності Індикатор заряду батареї |
| Вид | Прилад для омолодження шкіри |
| Комплект постачання | FC 41 Кругла насадка (велика) Кругла насадка (маленька) Овальна насадка Запасні фільтри: 10 Ущільнювальні кільця: 2 Кришка фільтра USB-кабель для зарядки Інструкція Гарантія |
| Сфера використання | Побутовий |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 16.9 х 4.3 х 4.3 см |
| Галузь застосування | Обличчя |
| Система живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Приладдя для догляду за шкірою обличчя |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.