(0) |
Насадка для використання з очисною щіткою для обличчя BEURER FC 45. Насадка з м'якою щіточкою для щоденного очищення обличчя підходить для всіх типів шкіри.
Для досягнення оптимальних результатів міняйте щіточку що 4 місяці.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.02 кг |
| Вага в упаковці | 0.025 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 6 х 5 х 7 см |
| Додаткові характеристики | Підходить для всіх типів шкіри Насадка з м'якою щіточкою для щоденного очищення обличчя Для досягнення оптимальних результатів міняйте щіточку кожні 4 місяці |
| Вид | Щітка для обличчя |
| Сфера використання | Побутовий |
| Колір виробу | Білий |
| Сумісність | Підходить до очисної щітки для обличчя BEURER FC 45 |
| Габарити приладу (ВхШхГ) | 4 х 4 х 6.8 см |
| Галузь застосування | Обличчя |
| Тип приладу | Косметичне приладдя |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.