(0) |
Електрична грілка HK Comfort від німецької компанії Beurer має особливо м'яку, пухнасту поверхню, з повітропроникною і приємною для тіла тканиною.
Модель обладнана трьома температурними режимами і має функцію автоматичного вимикання за 90 хвилин.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.2 кг |
| Вага в упаковці | 0.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Грілки універсальні |
| Тип керування | Механічний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 6 х 19 х 28 см |
| Функції | Світловий індикатор Швидкий нагрів |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Розміри | 33 х 44 |
| Можливість прання | Ручна У пральній машині |
| Безпека | Автовимкнення Захист від перегріву |
| Габарити (ВхШхД) | 0.5 х 33 х 44 см |
| Автоматичне вимикання через, г | 1.5 |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.